طراحی سایت
X

News View

printتاریخ ایجاد:1398/04/25 01:02:26 ب.ظ
تعداد بازدید:2554

افتتاح کانون هواداران باشگاه سپاهان در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

دفتر کانون هواداران باشگاه فرهنگی - ورزشی فولاد مبارکه سپاهان شعبه دانشجویان و مراکز آموزش عالی استان اصفهان با حضور  مهندس تابش، مدیر عامل این باشگاه، دکتر سید محسن حسینی، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و جمعی از اساتید دانشگاه، مدیران دو مجموعه و برخی دانشجویان و هواداران سپاهان افتتاح شد.
 


به گزارش روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، در این مراسم که همزمان با امضای تفاهم نامه همکاری دو مجوعه برگزار شد دکتر سید محسن حسینی، معاون دانشجویی و فرهنگی با اشاره به قدمت و سابقه باشگاه سپاهان و پیشینه و ظرفیت بالای جامعه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، ابراز امیدواری کرد همکاری این دو مجموعه موجب خدمت رسانی وسیع به مردم شریف اصفهان شود. وی افزود: از آن جا که بزرگ ترین عامل مرگ و میر بیماری های غیر واگیر ناشی از سبک زندگی غلط به خصوص بی تحرکی است،  همکاری این مجموعه ی فرهنگی - ورزشی باعث انتقال دانش حوزه ی پزشکی به ورزش می شود و اصلاح سبک زندگی و کاهش هزینه ی درمان را سبب خواهد شد چرا که ورزش رابط بین سلامت روان و سلامت فیزیکی است.

 

 مهندس تابش، مدیر عامل  باشگاه فولاد مبارکه سپاهان نیز ضمن تشکر از دانشجو های پرشور علوم پزشکی برای همتی که برای افتتاح این کانون داشتند، گفت: باشگاه سپاهان مجموعه ای فرهنگی ورزشی است و دانشگاه می تواند بخش فرهنگی که از اهمیت ویژه ای برخوردار است را تقویت نماید. وی افزود: تعداد زیادی از اعضای تیم های ما دانشجو هستند و قصد داریم در همه ی دانشگاه های اصفهان این کانون را راه اندازی کنیم.

 

جلال زهرایی، مدیر عامل کانون هواداران باشگاه فولاد مبارکه سپاهان نیز هدف از افتتاح این شعب را کمک به بهبود وضعیت هواداری به جهت رشد اعتلای فرهنگی هواداران با بهره گیری از تجربه و دانش اساتید و فرهیختگان دانشگاه در حوزه فرهنگی یاد کرد و افزود: طی مکاتبه ای که با کلیه رؤسای دانشگاه های آموزش عالی استان داشتیم از آن‌ها درخواست کرده ایم نمایندگانی را به  کانون هواداران جهت هماهنگی با این کانون و مسئولین مربوط به هواداران در دانشگاه معرفی نمایند.

 

زهرایی در پایان اظهار امیدواری کرد با ارائه طرح ها و نظرات سازنده شاهد رشد و اعتلای فرهنگ هواداری در محیط ورزشگاه ها باشیم.

 

دکتر هومن فیروزی معاون اجرایی، بازرگانی باشگاه سپاهان به همراه الهام فرهمند و هاجر دباغی بازیکنان تیم فوتبال بانوان سپاهان از میهمانان ویژه این آئین بودند.