طراحی سایت
X

News View

printCreate Date:1398/05/22 02:42:57 ب.ظ
number of visits:79

پور حسن: تنها سه باشگاه با فدراسیون والیبال تسویه حساب کرده اند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به نقل از فدراسیون والیبال کشور منوچهر پورحسن سرپرست سازمان لیگ والیبال گفت: به جز تیم‌های راه‌یاب ملل مریوان، فولاد سپاهان و فولاد سیرجان ایرانیان، هیچ تیم دیگری در لیگ برتر و دسته اول تا به امروز با فدراسیون، کادر فنی و بازیکنان خود تسویه حساب نکرده است.

منوچهر پور حسن، سرپرست سازمان لیگ والیبال ایران درباره آخرین وضعیت لیگ برتر گفت: به استثنای تیم‌های راه‌یاب ملل مریوان، فولاد سپاهان و فولاد سیرجان ایرانیان، هیچ تیم دیگری در لیگ برتر و دسته اول تا به امروز با فدراسیون، کادر فنی و بازیکنان خود تصفیه حساب نکرده است. اگر باشگاهی با بازیکنان و کادرفنی خود تصفیه حساب کرده و مدارک را به فدراسیون ارسال نکرده، طبیعتاً از این تصفیه حساب بی‌اطلاع هستیم، اما به استثنای سه باشگاه ذکر شده، هیچ باشگاهی با فدراسیون تصفیه حساب نکرده و تا زمانی که این کار انجام نشود، مسابقات لیگ برگزار نمی‌شود.

 

وی افزود: برای آخرین بار به کلیه باشگاه‌ها فرصت داده می‌شود تا در روز‌های شنبه الی دوشنبه مورخ ۲۶ مرداد لغایت ۲۸ مرداد، جهت تصفیه حساب به امور مالی فدراسیون مراجعه کنند.