طراحی سایت
X

News View

printCreate Date:1398/09/27 11:04:07 ب.ظ
number of visits:159

بیانیه باشگاه فولادمبارکه سپاهان


به گزارش روابط عمومی باشگاه فولادمبارکه سپاهان افرادی که با نام ولوگوی باشگاه فولادمبارکه سپاهان در فضای مجازی فعالیت مینمایند موظف هستند با مراجعه به سایت رسمی این باشگاه نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.


با توجه به ابلاغ سازمان لیگ فوتبال ایران مبنی بر شناسایی سایت ها و کانال های مجهول که به انحای مختلف در فضای مجازی با استفاده از نام، آرم، علامت و هویت های معنوی باشگاه ها فعالیت دارند، کلیه افرادی که با نام و لوگوی باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان اقدام به راه اندازی وب سایت، کانال تلگرامی، صفحه اینستاگرامی و... نموده اند و با هر موضوعی در فضای مجازی فعالیت می نمایند می بایست از تاریخ28آذرماه98 لغایت 19دیماه 98 نسبت به ثبت اطلاعات خود در سایت رسمی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به آدرس الکترونیکی www.sepahansc.com دربخش: "فرم ثبت نام فعلان مرتبط با باشگاه" اقدام نمایند.

شایان ذکر است با توجه به منتسب بودن اینگونه کانالها به باشگاه فرهنگی ورزشی فولادمبارکه سپاهان ، بعد از تاریخ اعلام شده ، در صورت عدم ثبت اطلاعات درسامانه و احیانامشاهده هر گونه تخلف در فضای مجازی که موجب تشویش اذهان عمومی و ... گردد،با هماهنگی های بعمل آمده ، مراتب از طریق مراجع قضایی و پلیس فتا مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت ومسئولیت آن بعهده گردانندگان سایتها،صفحات وکانال های مذکورخواهدبود.