طراحی سایت
X

News View

printCreate Date:1398/10/20 11:22:34 ب.ظ
number of visits:92

مردان سپاهان سوم وبانوان دوم شدند


در پایان مسابقات بین المللی دو و میدانی داخل سالن گرامیداشت دهه مبارک فجر و پاسداشت مقام شهید سپهبد حاچ قاسم سلیمانی تیم سپاهان در بخش آقایان سوم و در بخش بانوان به عنوان نایب قهرمانی دست یافتند.


به گزارش روابط عمومی باشگاه فولادمبارکه سپاهان به نقل از، فدراسیون دوومیدانی، مسابقات بین المللی دوومیدانی داخل سالن گرامیداشت دهه مبارک فجر و پاسداشت مقام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور 283 ورزشکار آقایان و بانوان از تیم های خارجی ارمنستان، افغانستان، قرقیزستان و تیم های باشگاهی داخلی سپاهان، سلکتور، آذربایجان شرقی، دانشگاه آزاد، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، صبا بتن اصفهان، سیمان اصفهان،  شهدای نزاجا، ملی جوانان، تهران، پلیمر خلیج فارس، اترک خراسان شمالی، اعتماد کالا، دانشگاه علوم پزشکی، قزوین، کرمان، کرمانشاه، مازندران ،مس کرمان، گلپایگان، نیروی هوایی، در سالن سرپوشیده ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران و طی روزهای 19 و 20 دی ماه برگزار شد.
در پایان بخش آقایان که بعدازظهر امروز خاتمه یافت، تیم پلیمر خلیج‌فارس با 104.5 امتیاز به مقام قهرمانی رسید، تیم اترک خراسان شمالی با 92 امتیاز دوم شد و تیم سپاهان با 86 امتیاز در رده سوم قرار گرفت.

همچنین در بخش بانوان نیز تیم دانشگاه آزاد اسلامی با کسب 115.5 امتیاز قهرمان شد و تیم های سپاهان با کسب 84 امتیاز و خراسان رضوی با 81 امتیاز دوم و سوم شدند. 

در جریان این رقابت‌ها مهسا میرزاطبیبی در پرش با نیزه بانوان رکورد ایران را شکست و شاهین مهردلان نیز در پرتاب وزنه موفق به ثبت رکورد جدیدی در سطح آسیا شد.

اسامی نفرات برتر مسابقات بعدازظهر امروز و همچنین نتایج کامل تیمی به شرح زیر است:


پرش ارتفاع

1- حسین بیزار 2.05 متر

2- علی سهرابی 2.00 متر

3- رضا سلیمی، محمد اختیارآبادی و سید محسن حسینی هر سه با 1.95 متر

دوی 60 متر با مانع

1- میلاد سیار 8.04 ثانیه

2- علی سلامتیان 8.37 ثانیه

3- سید مرتضی حسینی 8.41 ثانیه

هفتگانه

1- عرفان محمودی 4872 امتیاز

2- مصطفی جمشیدزهی 4542 امتیاز

3- محمدرضا اصلانی 4497 امتیاز


دوی سه هزار متر

1- همایون همتی 8:28.97

2- جلیل ناصری 8:31.31

3- نورسلطان کنشبکوف از قرقیزستان 8:33.75


دوی 1500 متر

1- سید امیر زمان پور 3:56.16

2- علی فهیمی 3:57.66

3- خلیل ناصری 3:59.76


دوی 400 متر

1- سجاد هاشمی 47.59

2- علی سلیمانی 48.76

3- محمدرضا دهقانی 47.79


دوی 4 در 400 متر

1- اترک خراسان شمالی 3:23.36

2- سپاهان 3:24.93

3- منتخب ملی جوانان 3:26.41

پرش سه گام

1- حمیدرضا کیا 16.05 متر

2- وحید صدیق 15.47 متر

3- هادی مداحی 14.89 متر

نتایج تیمی

1- پلیمر خلیج‌فارس 104.5امتیاز

2- اترک خراسان شمالی 92 امتیاز

3- سپاهان 86 امتیاز

4- خراسان رضوی 40 امتیاز

5- مس کرمان 29 امتیاز

6- شهدای نزاجا 28 امتیاز

7- ارمنستان 16 امتیاز

8- اعتماد کالای یزد 16 امتیاز