طراحی سایت
X

News View

printتاریخ ایجاد:1399/03/11 10:02:12 ق.ظ
تعداد بازدید:115

بیان محمودی: بیشتر باشگاه ها موافق اتمام لیگ برتر بانوان هستند


سرمربی تیم فوتبال بانوان سپاهان: تمام باشگاه ها موافق پایان لیگ با رده بندی فعلی هستند


به گزارش روابط عمومی باشگاه فولادمبارکه سپاهان ، بیان محمودی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، با تایید تقاضای باشگاه سپاهان و چند باشگاه دیگر برای پایان یافتن لیگ برتر بانوان اظهار داشت: بیشتر باشگاه ها موافق اتمام لیگ برتر بانوان هستند و این تقاضا فقط خواسته باشگاه سپاهان نیست، چون سلامت بازیکنان و کادرفنی اهمیت بالاتری دارد.

وی در پاسخ به اینکه باشگاه سپاهان خواهان تعطیلی لیگ و اعلام رده بندی با توجه به امتیازات شده یا خیر، گفت: ما تابع تصمیمات سازمان لیگ در این زمینه هستیم و در این مورد نمی توانیم حرف خاصی بزنیم. اولویت ما حفظ سلامت بازیکنان و کادر فنی است و جدول چندان اهمیتی ندارد.

سرمربی تیم فوتبال بانوان سپاهان درباره دیدگاه باشگاه سپاهان در این خصوص، خاطرنشان کرد: همان طور که می دانید در جدول شانس رسیدن به رده سوم را داشته و با تیم سوم جدول فقط 3 امتیاز اختلاف داریم. اما بر اساس رایزنی هایی که با باشگاه داشته ایم، نه تنها تیم فوتبال بانوان سپاهان بلکه تمام تیم های حاضر در لیگ برتر بانوان موافق اتمام لیگ با شرایط فعلی جدول هستند.

وی از زمان تصمیم گیری سازمان لیگ درباره سرنوشت لیگ برتر بانوان اظهار بی اطلاعی کرد و افزود: قبلا یکی دو تاریخ مختلف برای تصمیم گیری سازمان لیگ اعلام شد اما آن تاریخ ها گذشتند و هیچ خبری نشد و هیچ ابلاغیه ای به دست باشگاه ها نرسیده است. از طرف دیگر فاصله زیادی بین آخرین بازی برگزار شده و شرایط فعلی به وجود آمده است و بازیکنان از فرم آمادگی خود خارج شده و همین امر درصد مصدومیت ها را افزایش می دهد. علاوه بر این دلایل، شیوع کرونا نیز کار را سخت کرده و به نظر من اتمام لیگ کار درستی است.