طراحی سایت
X

News View

printتاریخ ایجاد:1399/03/11 10:19:08 ق.ظ
تعداد بازدید:117

رحمان محمدی راد: انگیزه بالای جوانان اصفهانی به پیشرفت والیبال کمک می کند


به گزارش روابط عمومی باشگاه فولادمبارکه سپاهان ، رحمان محمدی راد ر وز شنبه در گفت گو با ایرنا افزود: این انگیزه باعث کشف استعدادها و استقبال تماشاگران از این رشته ورزشی در اصفهان شده است و امیدوارم بتوانیم ظرفیت های موجود در استان را شناسایی و پرورش دهیم.


وی با اشاره به اینکه سپاهان یک باشگاه حرفه ای است، اضافه کرد: در این تیم تمام زیرساخت ها و امکانات فراهم است و در حال برنامه ریزی برای تمرینات و آغاز اردوها هستیم تا برای مسابقات پیش رو آماده شویم.

محمدی راد گفت: بر اساس برنامه سه ساله ای که سال گذشته به باشگاه ارائه کردیم در سال جاری نیز پیش خواهیم رفت.

وی افزود: این برنامه با استقبال باشگاه رو به رو شده است و با اقدام های صورت گرفته، خیلی از اهداف از پیش تعیین شده خود نیز جلو هستیم.

سرمربی سپاهان با اشاره به روند رو به رشد این تیم در فصل گذشته و ادامه آن در سال جاری اظهار داشت: امسال تیم ما با رویکرد بهتری نسبت به سال گذشته پیش می رود که در این زمینه اقدام هایی صورت گرفته و چند بازیکن مد نظر خود را جذب کرده ایم و یکسری تغییرات نیز در سایر پست ها خواهیم داشت.

وی ادامه داد: امسال برخی از بازیکنان سال گذشته از تیم ما جدا خواهند شد که به دنبال جایگزین خوب برای آنان هستیم.

محمدی راد خاطرنشان کرد:: سال گذشته شرایط تیم ما خاص بود چون نخستین باری بود که در لیگ برتر حضور داشتیم، با این حال نتایج خوبی کسب کردیم به شکلی که در طول فصل جزو چهار تیم برتر بالای جدول لیگ برتر والیبال بودیم.

وی افزود: همچنین سال گذشته در جذب بازیکنان محدودیت های وجود داشت که باعث شد امسال نگاه بهتری به والیبال سپاهان شود و سرمایه گذاری بیشتری روی این تیم صورت بگیرد.

سهند الله وردیان، شادمهر کمایی، سهیل کمال آبادی، امیررضا سرلک، علیرضا مباشری، فرزاد ملابهرامی، سعید جواهری توانا و محمود رسولی بازیکنانی هستند که قرارداد خود را با تیم والیبال سپاهان تمدید کرده اند و این تیم کیاوش حیدری، سیامک مرندی ، علی اصغرمجرد و پرویز پزشکی را نیز به خدمت گرفته است.

محمدطاهر وادی، پاسور فصل پیش سپاهان نیز از این تیم جدا شده و به شهرداری ارومیه پیوسته است.

هدایت سپاهان مانند فصل گذشته بر عهده رحمان محمدی راد قرار دارد.

در فصل گذشته لیگ برتر،تیم سپاهان با 11 بُرد و 34 امتیاز در رده چهارم قرار داشت اما این مسابقات به دلیل گسترش ویروس کرونا، بدون معرفی قهرمان به پایان رسید.

فدراسیون والیبال قصد دارد فصل جدید مسابقات را زودتر از همیشه و در شهریور سال جاری آغاز کند.