طراحی سایت
X

News View

printتاریخ ایجاد:1399/03/13 03:53:47 ب.ظ
تعداد بازدید:134

پیشنهاد گرانادا برای سپاهان راضی کننده و قابل توجه نیست


به گزارش روابط عمومی باشگاه فولادمبارکه سپاهان به نقل از فارس، پیشنهاد باشگاه گرانادای اسپانیا به سپاهان یکی از موضوعات قابل توجه در فوتبال ایران بود


چرا که فوتبالدوستان کشورمان همواره از باز شدن راهی برای تعامل فوتبال ایران و لالیگا استقبال می‌کنند اما این انتقال فعلا در هاله‌ای از ابهام قرار دارد چرا که باشگاه ایرانی پیشنهاد طرف اسپانیایی را قابل توجه نمی‌داند.
علی پزشک سخنگوی باشگاه سپاهان در خصوص پیشنهاد گرانادا برای جذب محمد محبی به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس گفت: یکی دو بار با باشگاه گرانادا به صورت رفت و برگشتی مکاتبه شد اما این پیشنهاد آنقدر قابل توجه و مساعد نبود که حتی خود بازیکن هم آن را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ قبول کند، چه برسد به باشگاه، بنابراین در آخرین مکاتبه به آنها اعلام کردیم که پیشنهاد بهتری ارائه کنند چون باید یک پیشنهاد برد ـ‌ برد برای بازیکن و باشگاه باشد که هر دو از آن منتفع شوند.
پزشک تصریح کرد: اگر پیشنهاد خوبی بیاید که هم محبی بتواند رشد کند و هم از نظر مالی برای بازیکن و باشگاه نفع داشته باشد، آن را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بررسی می‌کنیم اما پس از آنکه اعلام کردیم پیشنهاد بهتری بدهند هنوز جوابی نیامده، ضمن این که هنوز لیگ آن‌ها و همچنین لیگ ما تمام نشده است. شاید در آینده این مکاتبات از سر گرفته شود، اما فعلا مسکوت است.