طراحی سایت
X

News View

printتاریخ ایجاد:1399/05/08 01:30:09 ب.ظ
تعداد بازدید:96

سخنگوی باشگاه: حضور قلعه نویی در دیدار با استقلال به نظر پزشک معالج بستگی دارد


به گزارش روابط عمومی باشگاه فولادمبارکه سپاهان ، سید علی پزشک در گفت‌وگویی، در خصوص مثبت شدن تست کرونا یکی از اعضای تیم فوتبال سپاهان اصفهان، اظهار داشت: در تستی که روز دوشنبه همه اعضای تیم دادند مشخص شد یکی از بازیکنان ما به ویروس کرونا مبتلا شده است.


وی افزود: به خاطر مسائل روحی - روانی و اخلاقی نامی از این بازیکن نمی‌بریم. این بازیکن در حال حاضر از تیم جدا شده و در قرنطینه به سر می‌برد و حال عمومی او هم خوب است. تست دیگر اعضای تیم هم منفی است و مشکلی برای بازی با استقلال نخواهند داشت.

سخنگوی باشگاه سپاهان اصفهان درباره آخرین وضعیت امیر قلعه‌نویی، سرمربی این تیم که به دلیل حمله عصبی در بیمارستان بستری شده بود، تصریح کرد: او از بیمارستان مرخص شده است.

سرمربی تیم فعلا تمرینات را به دستیاران خود و میگوئل تکسیرا واگذار کرده و آنها به خوبی و باقدرت تمرینات را انجام می‌دهند تا تیم آماده بازی با استقلال شود. حضور قلعه‌نویی روی نیمکت سپاهان مقابل استقلال هم منوط به نظر پزشک معالج وی است.

پزشک در پایان خاطرنشان کرد: مطمئنا با توجه به هم‌امتیاز بودن دو تیم و جنگ برسر کسب سهمیه، این بازی از حساسیت بالایی برخوردار است و ما فقط برای برد به میدان می‌رویم.