طراحی سایت
X

News View

printتاریخ ایجاد:1399/06/26 01:35:06 ق.ظ
تعداد بازدید:120

مجتبی توتونی: برای تغییر روش بازی تیم، نیاز به کمی زمان و حوصله داریم.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، مجتبی توتونی در کنفرانس خبری پس از بازی سپاهان ایران مقابل النصر عربستان، اظهار داشت: می‌دانستیم بازی سنگینی داریم و انتظاری غیر از این نداشتیم. در لیگ قهرمانان آسیا بازی می‌کنیم و بهترین‌ها اینجا هستند.


وی افزود: نکته مهم این بود که با وجود شکست از عملکرد بازیکنان راضی هستیم و آنها حد زیادی خواسته‌های ما را برآورده کردند. در نیمه دوم شرایط بهتری پیدا کردیم و موقعیت‌های خوبی برای گلزنی داشتیم.

این مربی تصریح کرد: در فوتبال ممکن است بعضی روزها روز شما نباشد. مدت زمان خیلی کمی است که کادر فنی جدید با بازیکنان کار می‌کند. سعی کردیم روش و نوع بازی سپاهان را تغییر بدهیم و می‌دانیم که نیاز به زمان دارد و باید کمی با صبر و حوصله باشیم.
وی در مورد اینکه این تیم بعد از سه روز باید دوباره با النصر بازی کند و چه تغییراتی احتمال دارد در نظر بگیرند، گفت: قبل از پاسخ به این سوال باید پیروزی النصر را تبریک بگوییم. هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. باید این بازی را تجزیه و تحلیل کنیم و ببینیم مشکلات‌مان کجا بوده تا برای بازی بعدی خودمان را آماده کنیم. به دنبال این هستیم که بتوانیم بازی بهتری با نتیجه بهتری را ارائه بدهیم.

مربی سپاهان ادامه داد: دیدیم که بازیکنان اصلی و ذخیره تیم با هم تفاوت زیادی ندارند. مجموعه‌ای از بازیکنان خیلی باکیفیت را سپاهان در اختیار دارد. باید ببینیم بازی بعدی به چه شکلی خواهد بود.