طراحی سایت
X

News View

printCreate Date:4/17/2019 9:20:47 PM
number of visits:757

دیدار مدیران باشگاه سپاهان با آیت الله ناصری

به گزارش روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، امروز چهارشنبه ۲۸ فروردین ماه مدیر عامل باشگاه سپاهان به  همراه جمعی از مدیران این باشگاه با حضور در دفتر آیت الله ناصری با ایشان دیدار و گفتگو کردند.

بر اساس این گزارش، 
 مهندس تابش، مدیر عامل باشگاه ضمن تشکر از آیت الله ناصری اظهار داشت که مجموعه باشگاه فولاد مبارکه سپاهان با توجه به اینکه با طیف گسترده ای از جوانان در مقوله ورزش با عنوان ورزشکار و هوادار روبه‌روست یقینا به برنامه‌ریزی خاصی نیاز دارد و مسئولیت خطیری است که امیدواریم با استفاده از رهنمودها و دعای شما بتوانیم بیش از پیش در خدمت به جوانان جامعه کوشا باشیم.

سپس آیت الله ناصری ضمن خوش آمد گویی به حاضرین بیان کرد: اگر می خواهید در کاری که می کنید موفق باشید، سعی کنید همواره به یاد خدا و در یک کلمه توحید و همچنین به ولایت نزدیک باشید. هرگز امام زمان را فراموش نکنید. حرفه ی شما کاری که خدمت به جوانان جامعه است کاری مطلوب می باشد. 

در ادامه آیت الله ناصری برای رفع مشکلات و رسیدن به حوائج، به قرائت زیارت وارث نماز امام زمان عجل الله و حدیث کسا در شب جمعه و سپس استمداد از خداوند سفارش کردند.

در پایان این دیدار نیز محسن شکل آبادی، مداح اهل بیت با توجه به روز میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان به مداحی و ذکر توسل پرداخت.