اخبار

دومین مرحله از مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور/ قهرمانی سپاهان در ماده ۴ در ۱۰۰ متر امدادی
/ دسته ها: خبر

دومین مرحله از مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور/ قهرمانی سپاهان در ماده ۴ در ۱۰۰ متر امدادی

در پایان دومین مرحله از مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور تیم دو ومیدانی آقایان باشگاه فولاد مبارکه سپاهان با کسب 161 امتیاز به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، دومین مرحله از بیست و پنچمین دوره مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور در بخش آقایان طی روز‌های ۲۲ و ۲۳ شهریور به میزبانی ورزشگاه آفتاب انقلاب برگزار شد.

در این مرحله از مسابقات تیم دو و میدانی سپاهان با کسب ۱۶۱ امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت.

عزیزالله مشفقی مدیر تیم دو و میدانی آقایان باشگاه فولاد مبارکه سپاهان از قهرمانی تیم ۴ در ۱۰۰ متر امدادی سپاهان در این رقابت‌ها خبر داد و گفت: دونده‌های سرعتی رو تیم فولاد مبارکه سپاهان موفق شدند با کسب رکورد ۴۱:۱۱ ثانیه قهرمان ماده ۴ در ۱۰۰ متر شوند و ۱۰ امتیاز شیرین را برای تیم به ارمغان آورند تا در کنار تلاش دیگر دونده‌های سخت کوش و متعصب تیم، اختلاف امتیازات تیم با صدر جدول کمتر شود.

مشفقی با اشاره به اینکه باشگاه فولاد مبارکه سپاهان برای سومین سال متوالی است که از رشته دو و میدانی به خوبی حمایت می‌کند گفت: جا دارد که از حمایت‌های مجموعه فولاد مبارکه سپاهان و محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه تشکر کرده و امیدواریم با تلاش اعضای تیم در ادامه رقابت‌ها بتوانیم قدردانی خود را از این حمایت‌ها نشان دهیم.

هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر دو و میدانی کشور در روز‌های ۲۱ و ۲۲ شهریور در استادیوم آفتاب انقلاب تهران برگزار شد و تعداد ۹ تیم در این مسابقات با یکدیگر رقابت کردند.

نتایج تیم دو و میدانی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در این مسابقات به شرح زیر است:

ماده ۱۰۰ متر:
رضا قاسمی با زمان ۱۰.۶۷ ثانیه مقام سوم
مهران حسینی با زمان ۱۰.۶۹ ثانیه مقام پنجم

ماده ۴۰۰ متر:
احسان طهماسبی با زمان ۴۷.۱۲ ثانیه مقام دوم

ماده ۱۵۰۰ متر:
امیر مرادی با زمان ۳:۵۳.۴۶  دقیقه مقام دوم
امیرفرزام صفری با زمان ۳:۵۵.۴۸ دقیقه مقام چهارم

ماده ۱۱۰ متر با مانع:
رضا بحرینی با زمان ۱۴.۷۷ ثانیه مقام چهارم

ماده پرش سه گام:
حمیدرضا کیا ۱۵.۹۶ متر مقام اول
هادی مداحی ۱۵.۰۸ متر مقام ششم

ماده پرش با نیزه:
محمدمهدی معتمدنیا ۴.۶۰ متر مقام سوم
عبدالجلیل توماج ۴.۰۰ متر مقام پنجم

ماده پرتاب وزنه:
عبداله جمشیدید ۱۸.۳۷ متر مقام چهارم

ماده پرتاب نیزه:
علی رمضانی ۷۱.۹۶ متر مقام دوم
یونس یوسف‌وند ۷۱.۴۴ متر مقام سوم

ماده پنجگانه:
عبدالحلیل توماج ۲۴۹۸ امتیاز مقام سوم

ماده ۴ در ۱۰۰ متر امدادی:
تیم فولاد مبارکه سپاهان با زمان ۴۱.۱۱ دقیقه مقام اول
(رضا قاسمی، مهران حسینی، رضا بحرینی، علی لطفی)

ماده دوی ۸۰۰ متر
امیر مرادی با زمان ۱:۵۰.۸۵ دقیقه، مقام سوم
امیر فرزام صفری با زمان ۱:۵۰.۹۸ دقیقه، مقام چهارم

ماده ۲۰۰ متر:
علی لطفی ۲۱.۷۹ ثانیه، مقام چهارم

ماده ۱۰۰۰۰ متر پیاده روی
حمیدرضا زور آوند ۴۶:۳۹.۵ دقیقه، مقام اول

ماده ۳۰۰۰ متر با مانع:
امیر آذریان با زمان ۹:۳۰.۲۴ دقیقه، مقام پنجم
بهزاد مصطفوی با زمان ۹:۵۵.۰۶ دقیقه، مقام هفتم

ماده پرش ارتفاع:
علی سهرابی با پرشی به ارتفاع ۱.۹۵ مقام پنجم

ماده پرش طول:
حمیدرضا کیا با پرشی به طول ۷.۰۸ مقام هفتم

ماده پرتاب چکش:
رضا مقدم با پرتاب ۷۱.۱۶متر مقام اول
عبدالله جمشیدی با پرتاب ۳۱.۸۰ مقام ششم

ماده پرتاب دیسک:
حسین رسولی با پرتاب ۵۷.۳۰ متر مقام سوم

ماده ۴ در ۴۰۰متر امدادی:
فولاد مبارکه سپاهان، با زمان ۳:۱۷.۶۷ دقیقه مقام سوم

 

مطلب قبلی واکسیناسیون بازیکنان و کادر فنی تیم فولاد مبارکه سپاهان
مطلب بعدی ساخت و رونمایی از اولین دستگاه توپ انداز تولید داخل
چاپ
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

جستجو در اخبار

دی ان ان