X
printتاریخ ایجاد:1399/04/08 06:33:30 ب.ظ
تعداد بازدید:240

هدف مدیران فولاد مبارکه؛ سپاهان آسیایی


باشگاه سپاهان در فصل سال جاری قصد دارد حضوری مقتدرانه در سطح آسیا داشته باشد...


به گزارش روابط عمومی باشگاه فولادمبارکه سپاهان به نقل از ورزش سه، یکی از خبرهای داغ نقل و انتقالاتی در دوران کرونا، خرید بازیکنان سرشناس والیبال ایران توسط باشگاه سپاهان بود؛ موضوعی که این تیم را به یکی از مدعیان اصلی قهرمانی تبدیل می کند.

جالب اینکه والیبال سپاهان در سال ۱۳۹۷ به لیگ برتر رسید و قصد دارد یکی  از قدرت های برتر ایران باشد.

البته این تنها بخشی از فعالیت های ورزشی باشگاه سپاهان به شمار می رود و آنها برنامه های مدونی در سایر رشته ها نیز تهیه کرده اند و همانند والیبال به کسب مقام های آسیایی می‌اندیشند.

پزشک سخنگوی باشگاه سپاهان در مورد سایر فعالیت های باشگاه و برنامه هایی که در فصل جاری برای سایر تیم ها به خصوص والیبال در نظر گرفته شده، افزود: « خب ما در والیبال انتظار قهرمانی داریم که تیممان هم قهرمانی ایران را بیاورد و هم آسیا را. هم مربی خوب و بازیکن های خوب داریم و هم امکانات خوبی در اختیارشان قرار داده‌ایم. برنامه ریزی خوبی داریم.

او سپس با اشاره به سایر رشته ها اضافه کرد:« نه تنها در والیبال که در دوچرخه سواری و دو و میدانی هم انتظار قهرمانی در ایران و آسیا را داریم. در ووشوی بانوان و فوتبال بانوان هم سرمایه گذاری خوب کرده ایم و به آنها امیدواری زیادی داریم. به هر حال تیم ها را سطح بالا بسته ایم و امیدواریم نتیجه بگیریم.»

سخنگوی باشگاه سپاهان در مورد تیم فوتبال و برنامه قهرمانی با چشم اندازه سه ساله در آسیا که مدیرعامل پیشین باشگاه مسعود تابش بر آن تاکید داشت نیز گفت:« بله ما برنامه های جامعی در این خصوص داریم و قهرمانی با تیم فوتبال سپاهان در آسیا نیز یکی از اهداف ویژه ما است؛ همانطور که در لیگ ایران و جام حذفی به دنبال کسب مقام اول هستیم و در فصل آینده هم با همین چشم انداز به مسابقات وارد خواهیم شد.»

گفتنی است باشگاه سپاهان در میان معدود باشگاه های فوتبال ایران قرار دارد که به معنای واقعی می توان نام باشگاه را برآنها گذاشت.

دی ان ان