X
printتاریخ ایجاد:1399/04/10 12:47:58 ق.ظ
تعداد بازدید:256

قلعه نویی: خوشحالم با پیروزی برابر گل گهر در کورس قهرمانی باقی ماندیم


سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: ما با کسب ۳ امتیاز برابر گل گهر سیرجان در کورس قهرمانی باقی ماندیم و امیدوارم دیدار‌های بعدی را هم با برد پشت سر بگذاریم.


به گزارش روابط عمومی باشگاه فولادمبارکه سپاهان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، امیرقلعه نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان  درباره پیروزی تیمش برابر تیم گل گهر سیرجان اظهار کرد: خدا را شکر بازی خوبی را  بعد از ۱۰۰ و اتفاقات ناگوار گذشته انجام دادیم. ما ۲ گل به تیم گل گهر زدیم، اما حریف موقعیت گلزنی بر روی دروازه ما ایجاد نکرد و از چند فرصت دیگر هم استفاده نکردیم. به جلالی و تیم خوبش هم تبریک می‌گویم و به طور حتم گل گهر یکی از تیم‌های خوب ما است. همچنین از این بابت خوشحالم که با کسب ۳ امتیاز بازی توانستیم در صدر جدول بمانیم و از لحاظ روحی و روانی شرایط بهتری بدست آوریم. به هر حال بازیکنان خود را ستایش می‌کنم که با وجود داستان‌های پیش آمده بازی خوبی انجام دادند.
او ادامه داد: فوتبال خوب، منطقی و با برنامه ای را بازی کردیم و می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم بزنیم. همچنین همه بازی‌ها را دیدم و به نظرم این دیدار بهترین بازی باکیفیت ما بوده است.

بازی بدون تماشاگر لذت ندارد 

قلعه نویی درباره ورزشگاه خالی از تماشاگر چه حسی داشت، گفت: اصلا بازی بدون تماشاگر لذت ندارد و ۴۰ سال عادت کردیم که با هوادار بازی کنیم، اما شرایط به این صورت شده است و جای هواداران در ورزشگاه‌ها ها خالی است. من تصور کردم که تماشاگران ما  در ورزشگاه حضور دارند و به طرفداران و بازیکنان این پیروزی را تبریک می‌گویم. ما به این ۳ امتیاز نیاز داشتیم تا در جدول بمانیم و مسائل گذشته را فراموش کنیم.

عرب براقی، می تواند جای فغانی را بگیرد 

سرمربی سپاهان درباره داوری بازی گفت: داوری عالی بود و عرب براقی یکی از بهترین داور‌های ما است و فکر می‌کنم او می‌تواند جای فغانی را بگیرد، چون فامیلش است و به صحنه‌ها نزدیک بود. همه داوران خوب هستند و آینده خوبی دارند. داور‌های ما زحمت می‌کشند و آن‌ها از لحاظ توجه و دستمزد مظلوم هستند، اما با عشق کار می‌کنند. عرب براقی یکی از داوران آینده دار فوتبال ما است.
او درباره درگیری لفظی با جلالی سرمربی گل گهر سیرجان بیان کرد: اصلا بحثی بین ما پیش نیامد و جلالی استاد و بزرگ من است و با هم صحبت می‌کردیم. به هر حال ما روز گذشته نهایت همکاری را با تیم گل گهر کردیم و زمین در اختیار آن‌ها قرار دادیم. از پاک نهاد خواهش کردم که یک روز زمین تمرین به گل گهر بدهد که او هم قبول کرد.

دی ان ان