X

News View

printتاریخ ایجاد:1398/07/13 08:41:31 ب.ظ
تعداد بازدید:1651

تجلیل از فرماندهان نیروی انتظامی در شهرآورد اصفهان

به گزارش روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، پیش از شهرآورد اصفهان بین تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان و ذوب آهن، به مناسبت هفته نیروی انتظامی از جمعی از فرماندهان این نیرو تجلیل شد.


بر اساس این گزارش، به مناسبت هفته نیروی انتظامی و با حضور مهندس نیکفر، رئیس هیات مدیره باشگاه سپاهان و مدیران عامل دو باشگاه اصفهانی و جمعی از مسئولین استانی، از سردار معصوم بیگی فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان، سرهنگ حسین زاده جانشین فرمانده، سرهنگ محمدی فرماندهی پلیس راهور استان اصفهان، سرهنگ خدادوست فرمانده نیروی انتظامی شهر اصفهان، سرهنگ نورعلی فرمانده یگان ویژه استان وجمعی از معاونین فرماندهی نیروی انتظامی استان اصفهان تجلیل شد.

همچنین به مناسبت هفته نیروی انتظامی، بالگرد حامل فرماندهان انتظامی استان، ورزشگاه نقش جهان را گلباران کرد.

پیش از این در هفته دفاع مقدس نیز، سردار محمد سجادی از راویان و جانبازان هشت سال دفاع مقدس با حضور در مراسم قرائت زیارت عاشورا که در محل دفتر مرکزی باشگاه سپاهان برگزار شد به روایت گری و خاطره گویی از ایام جنگ تحمیلی پرداختند و از ایثار و مجاهدت های شهدای انقلاب اسلامی یاد کردند.

محسن شکل آبادی ضمن اعلام اینکه این باشگاه تا کنون شش شهید در عرصه ایثار و شهادت تقدیم انقلاب اسلامی کرده است، یادآور شد: به پاس گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عزیز باشگاه سپاهان، بازیکنان تیم فوتبال این باشگاه در دیدار با پرسپولیس تهران، با لباس های مزین به تصاویر شهدای باشگاه، وارد زمین شدند. 

همچنین هواداران باشگاه فولاد مبارکه سپاهان نیز در مراسم غبار روبی گلستان شهدای اصفهان حضور یافتند و با آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید میثاق نمودند.


دی ان ان