X

News View

printتاریخ ایجاد:1398/09/10 10:34:00 ب.ظ
تعداد بازدید:1851

تقدیر سرپرست کانون هواداران باشگاه سپاهان از حضور پر شور طلایی دلان

به گزارش روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، حسین کدخدایی سرپرست کانون هواداران این باشگاه با انتشار بیانیه ای از حضور پرشور طلایی دلان در ورزشگاه نقش جهان در دیدار تیم های فوتبال فولاد مبارکه سپاهان و استقلال تهران تقدیر کرد.
 


در متن این بیانیه چنین آمده است:
دیدار روز گذشته تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان، علاوه بر محلی برای بروز و ظهور استعدادهای ناب خطه دلاورخیز اصفهان، عرصه هنرنمایی هواداران بزرگی بود که در طول سالیان سال، همراه تیم شهر خود بوده‌اند.

حضور پرشور هواداران طلایی‌پوش سپاهان و همراهی ده‌ها هزار نفری این هواداران در بازی‌های گذشته، به خوبی نشان داده که هرگاه هواداران در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند و برای هدفی متحد که  موفقیت و اعتلای نام سپاهان دوست‌داشتنی است، موفقیت از آن تیم فوتبال سپاهان خواهد شد.

روز گذشته غریوهای کوبنده و فریادهای رسا در شعار "پرچم زردت برام مثل بهشته"  نشان از عشق بی پایان مردم اصفهان به تیم محبوبشان سپاهان و پاسخی برای آن هایی بود که با شایعه پراکنی و تئوری توطئه سعی در ناکام گذاشتن آن ها داشتند.

کانون هواداران باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به نوبه خود از حضور پرشور این هواداران ارزشمند که با وجود شرایط سخت تهیه بلیط و در هوای سرد پاییزی، از راه‌های دور و نزدیک در بازی‌های اخیر سپاهان حضور قابل تقدیری داشته اند، تقدیر می‌ نماید.

امید است که با درخشش تیم سپاهان در مسابقات لیگ برتر، جام حذفی و مسابقات آسیایی، به معنای واقعی قدردان حمایت‌های این هواداران باشیم.

در پایان، ضمن تشکر مجدد از هواداران عزیز و خونگرم سپاهان، از تمامی مسئولان، عوامل اجرایی، دست‌اندرکاران امر برگزاری مسابقات،نمایندگان رسانه های خبری که در آگاه‌سازی عمومی، روشنگری و اغنای افکار عمومی، ترغیب و تشویق هواداران به حضور در همه مسابقات ما را یاری رساندند نیز سپاسگذاریم.
 


دی ان ان