X

News View

printتاریخ ایجاد:1399/08/28 08:11:20 ب.ظ
تعداد بازدید:187

مرزبان: اصفهان به سپاهان و سپاهان به هوادارانش شناخته می‌شود

مربی تیم فوتبال سپاهان گفت: بازی ملی به ما کمک کرد ۲ هفته روی برخی مسائل کار کنیم  و با موفقیت در بحث روانی، تاکتیکی و بدنی بازیکنان کار کردیم، بازیکنان می‌خواهند مسائل سال گذشته را جبران کنند. 


به گزارش روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، علی‌رضا مرزبان در نشست خبری پیش از دیدار با آلومینیوم اراک در هفته دوم لیگ برتر اظهار داشت: به جامعه ورزش ایران و به خصوص سپاهانی‌ها به دلیل درگذشت استاد محمود یاوری تسلیت می‌گویم، از طرفی دیگر از افرادی که در جبهه سلامت در حال خدمت به مردم هستند نیز تشکر می‌کنم.

مربی تیم فوتبال سپاهان افزود: بعد از شکست در هفته اول بازی‌ها، شرایطی  فراهم شد که با توجه به اتفاقات فصل پیش که تیم در کورس قهرمانی وارد بحران بزرگ شد و حتی سهمیه آسیا را از دست داد، آنالیز خوبی در مورد وضعیت بدنی، تاکتیکی و روحی بازیکنان داشته باشیم.

وی با بیان این‌که هواداران نیز دچار این بحران شدند، گفت: باشگاه، تیم و بازیکنان نیز این بحران را تجربه کردند، لازم دانستیم در همه زاویه‌ها کار کنیم؛ خیلی خوشحال هستم که بازی ملی به ما کمک کرد ۲ هفته روی این مسائل کار کنیم و با موفقیت در بحث روانی، تاکتیکی و بدنی بازیکنان کار کردیم و امیدوار هستیم فردا بازی موفقی داشته باشیم.

مرزبان در مورد شرایط بازیکنان جدید سپاهان گفت: جلال‌الدین علیمحمدی آماده بازی فردا است و شانس بزرگی دارد از ابتدا بازی کند، روح‌الله باقری نیاز دارد بازیکنان کنارش را بهتر بشناسد؛ جوانانی که به تیم اضافه شدند، کیفیت خوبی دارند که در این زمینه نقش نویدکیا و محمود کریمی زیاد بوده است، این بازیکنان در آینده در لیگ برتر بازی خواهند کرد.

مربی تیم فوتبال سپاهان در مورد هواداران بیان داشت: امیدوارم هواداران سپاهان فردا نیز تیم را تا ورزشگاه همراهی کنند، هواداران سپاهان بدانند بدون محبت از سوی آن‌ها نمی‌توانیم قدمی رو به جلو برداریم و بخشی از قهرمانی سپاهانی‌ها مربوط به هواداران است.

وی افزود: عشق هواداران یک چیز خاص است، اصفهان به سپاهان و سپاهان به هوادارانش شناخته می‌شود و بدون آن‌ها فوتبال مزه خاصی ندارد؛ عشقی که هواداران به این تیم دارند مانند گرما است و وقتی گرمای آن‌ها نیست، سخت است.

مرزبان در مورد مصدومان سپاهان عنوان داشت: بازیکنان ما شرایط فوق‌العاده خوبی دارند، به جز ولسیانی که مصدومیت خاصی دارد و از مدت‌ها پیش درگیر است، سایر بازیکنان خوب هستند و می‌توانیم از همه استفاده کنیم.

مربی تیم فوتبال سپاهان با اشاره به شرایط نیمکت سپاهان گفت: نویدکیا حتی زمانی که بازی می‌کرد به عنوان یک مربی در زمین مسائل را طرح می‌کرد، نویدکیا به عنوان نیروی بزرگ بالای سر ما است و افرادی که کنارش هستیم سعی می‌کنیم هرکدام در حوزه وظیفه خودمان مسائل را جلو ببریم و خیلی خوشحالم که بگویم محرم در این زمینه بسیار خوب و قوی کار می‌کند.

وی افزود: نویدکیا مدیریت خوبی دارد و مسائل فوتبال را خیلی خوب می‌فهمد و خوشحالم که همکاری خوبی با سایر اعضای کادر فنی داریم، این موضوع دور از انتظار نبود زیرا در زمان گذشته نیز رفتار انسانی و درک فوتبالی خوبی بین ما بود.

مرزبان در مورد تعطیلات لیگ خاطرنشان کرد: تعطیلات ۲ هفته‌ای کمک زیادی به ما کرد، فرصت کردیم در همه مسائل بررسی‌هایی داشته باشیم و آنالیز‌های مختلفی انجام دادیم؛ در زمینه روانشناسی و مسائل واقعی فوتبال را مطرح و حل کردیم و خیلی خوشحالم این مسائل برای همیشه از تیم رفت.

مربی تیم فوتبال سپاهان در پایان گفت: حرف بازیکنان است که می‌خواهند مسائل سال گذشته را جبران کنند و قهرمان شوند، خیلی خوشحالم بازیکنان دارند وفاداری خودشان را به مردم اصفهان و مجموعه سپاهان نشان می‌دهند که آماده هستیم قهرمانی را به این شهر بیاوریم، مدعی هستیم و می‌خواهیم با کیفیت و قدرت طوفان زرد آسیا را به جایی که باید برگردانیم که لیاقتش را دارد.


دی ان ان