X

News View

printتاریخ ایجاد:1400/01/14 08:46:00 ق.ظ
تعداد بازدید:150

اوج‌گیری دوباره بسکتبال در اصفهان

بازیکن تیم بسکتبال فولاد مبارکه سپاهان گفت: با حمایت‌هایی که باشگاه فولاد مبارکه سپاهان و هیات بسکتبال اصفهان از این رشته ورزشی دارند شاهد اوج‌گیری دوباره بسکتبال در اصفهان هستیم.
 


شارا زادوریان بازیکن تیم بسکتبال باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در گفتگو با روابط عمومی این باشگاه گفت: ۱۰ سال است که به طور حرفه‌ای بسکتبال بازی می‌کنم و یک سال است که به عضویت تیم بسکتبال فولاد مبارکه سپاهان درآمده‌ایم.
وی در خصوص وضعیت بسکتبال استان اصفهان گفت: زمانی بدنه اصلی تیم ملی را بازیکنان اصفهانی تشکیل می‌دادند، اما مدتی حمایت از بسکتبال در اصفهان کم شد، در گذشته ذوب آهن و سپاهان رقابت نزدیکی در لیگ برتر بسکتبال داشتند که این باعث پویایی بسکتبال اصفهان شده بود.
در چند سال اخیر حمایت از بسکتبال پایه در اصفهان افزایش یافته است و باشگاه‌های مختلف سرمایه گذاری خوبی در بسکتبال پایه اصفهان داشته اند که باعث شده شاهد ظهور بازیکنان با استعدادی در رده‌های سنی پایه باشیم.
بازیکن بسکتبال فولاد مبارکه سپاهان ادامه داد: در حال حاظر با حمایت‌هایی که باشگاه فولاد مبارکه سپاهان و هیات بسکتبال اصفهان از این رشته ورزشی دارند شاهد اوج گیری دوباره بسکتبال در اصفهان هستیم و امیدواریم بار دیگر بدنه اصلی تیم ملی را بازیکنان اصفهانی تشکیل دهند.
زادوریان تصریح کرد: برای ورزشکاران سپاهان باعث افتخار است که در این باشگاه حضور دارند. سپاهان بزرگترین باشگاه ایران است و در رشته‌های مختلفی در حال فعالیت است و مانند اکثر باشگاه‌ها تک رشته‌ای نیست که این نشان دهنده حرفه‌ای و بزرگ بودن این باشگاه است.
وی در پایان گفت: آینده بسکتبال سپاهان بسیار روشن است، ان شاء الله ما امسال لیگ را با قهرمانی به اتمام می‌رسانیم و سال آینده هم با حفظ بدنه اصلی و تقویت تیم می‌توانیم مقام قهرمانی لیگ را کسب کنیم.


دی ان ان