X

News View

printتاریخ ایجاد:1400/02/20 01:48:00 ب.ظ
تعداد بازدید:94

تقدیر پلیس اصفهان از هواداران سپاهان و پرسپولیس/تمهیدات ویژه پلیس در برقراری امنیت کامل برگزاری مسابقه

 رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس استان از هواداران دو تیم فوتبال سپاهان و پرسپولیس که شب گذشته با حمایت خود زمینه تماشای بازی جذاب دو تیم را فراهم کردند تقدیر کرد.


به گزارش روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، سرهنگ جواد درستکار در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس بیان داشت: پلیس استان با توجه به اهمیت این بازی برای دو تیم، تدابیر امنیتی و ترافیکی لازم را برای اعزام تیم‌ها به محل برگزاری مسابقه از فرودگاه به هتل و از هتل به ورزشگاه و بالعکس و تامین امنیت در هتل محل اقامت بدون هیچ مشکلی ایجاد کرد.

وی افزود: نیروهای یگان ویژه، یگان امداد پلیس اصفهان و پلیس راهور استان تمام تلاش خود را برای حفظ آرامش تیم‌ها و هواداران و بدرقه اتوبوس انتقال دهنده بازیکنان به ورزشگاه نقش جهان بکار بستند تا از وقوع هر گونه ناامنی و درگیری بین بازیکنان و هواداران جلوگیری و تیم‌ها بدون هیچ مشکلی تا فرودگاه بدرقه شدند.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس اصفهان ادامه داد: از طرفداران و هواداران دو تیم سپاهان و پرسپولیس که شب گذشته با حضور پررنگ و پرصلابت خود زمینه برگزاری بازی جذاب دو تیم را فراهم کردند تقدیر می‌شود.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: تامین امنیت بازیکنان و جلوگیری از ایجاد تنش بین هواداران از برنامه‌های نیروی انتظامی است که با برنامه‌ریزی دقیق و استقرار اکیپ‌های انتظامی در هتل‌های اختصاصی تیم‌ها زمینه برگزاری یک مسابقه جوانمردانه با تعامل و مشارکت هواداران باشگاه‌های دو تیم و بازیکنان فراهم می‌کنند.

سرهنگ جواد درستکار تاکید کرد: هیچگونه مورد امنیتی خاص، قبل، حین و بعد از مسابقه نبوده و پلیس اصفهان با تمام توان در برگزاری این مسابقه تلاش کرده است.

منبع: پایگاه خبری پلیس


دی ان ان