X

News View

printتاریخ ایجاد:3/20/2020 9:16:25 AM
تعداد بازدید:238

پیام مهندس نیکفر به مناسبت آغازسال نو


مهندس منوچهرنیکفر رییس هیئت مدیره و سرپرست باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در پیامی، فرارسیدن سال نو را به هموطنان عزیز تبریک گفت:


درمتن این پیام چنین آمده است:

فرا رسیدن سال 1399 وبهارنو را که فرصتی نو برای تازه شدن وبازنگریستن برچگونه زیستن است را به همه ايرانيان عزیز به ویژه دلاورمردان و شیرزنان ورزشکار تیمهای باشگاه سپاهان وهمچنین کادرفنی وسرپرستی تیمها ، پیشکسوتان ارجمند و هواداران پرشور و طلایی دل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در سراسر گیتی تبریک و شادباش میگويم.

قطعاً در سال جدید با تدابیری که برای اجرایی نمودن اهداف پنج ساله باشگاه در برنامه استراتژی ترسیم شده است ، این باشگاه پرافتخار دوران طلایی خود را تکرار خواهد کرد و با همراهی وهمکاری همه دوستداران مکتب سپاهان و البته حمایت های شرکت عظیم فولاد مبارکه ، نام باشگاه سپاهان همچون الماسی درخشان در قاره کهن نمایان خواهدشد.

در پایان از همه دست‌اندرکاران نظام بهداشت و سلامت، اعم از پزشکان، پرستاران و همه عزیزانی که در این روزهای سخت در مبارزه با ویروس کرونا با مجاهدت و تلاش‌های شبانه‌روزی و با تحمل سختی‌ها و دوری از خانواده به هموطنان خود، خدمت‌رسانی می‌کنند، تشکر و قدردانی می‌کنم. از خداوند متعال توفیقات بیشتر همه مدافعان سلامت کشور و آرزوی شفای همه بیماران را مسئلت می‌نمایم.
لازم است از کلیه هموطنان عزیز بویژه طلایی دلان سپاهانی تقاضا کنم در منازل خود بمانند و نکات بهداشتی را رعایت کرده تا هر چه زودتر ، ویروس کرونا از میهن عزیزمان رخت بربندد.

دی ان ان