X

News View

printتاریخ ایجاد:10/17/2020 11:12:19 AM
تعداد بازدید:341

پیام تبریک مدیرعامل باشگاه سپاهان به مناسبت روز تربیت بدنی و ورزش


به گزارش روابط عمومی باشگاه فولادمبارکه سپاهان ، محمدرضا ساکت مدیرعامل این باشگاه در پیامی ۲۶ مهر ماه روز تربیت بدنی و ورزش را به مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان تبریک گغت.


در متن این پیام چنین امده است:

جناب آقای دکتر طباطبایی

مدیر کل محترم اداره ورزش وجوانان استان اصفهان

۲۶ مهر ماه روز تربیت بدنی و ورزش ، بهانه ای شد تا سپاس ویژه داشته باشم از نقش بی بدیل جنابعالی و همکاران خدوم و صدیق شما در خانواده بزرگ ورزش وجوانان استان اصفهان که در گرایش مردم و آحاد جامعه به ورزش و تربیت بدنی از هیچ کوششی دریغ ننموده اند.
نشر فراگیر ورزش عمومی و توجه به ورزش قهرمانی تا کسب افتخارتوسط دلیرمردان وشیرزنان ایرانی بویژه ورزشکاران استان اصفهان در میادین ملی و بین المللی و همچنین تامین زیرساخت ها و امکانات ورزشی ، رسالتی بس عظیم است که اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان سعی نموده آن را به بهترین نحو مدیریت نموده وشرایط مناسبی را برای علاقمندان به ورزش فراهم نماید.

خانواده بزرگ باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان ، ضمن تبریک فرارسیدن ۲۶ مهرماه روز تربیت بدنی و ورزش ، برای تمامی تلاشگران ورزش کشور و خادمان این حوزه آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون نموده و امید است بیش از پیش شاهد برافراشته شدن پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی ایران توسط ورزشکاران عزیزمان در میادین ملی و بین المللی باشیم.

محمدرضاساکت
مدیرعامل

باشگاه فرهنگی ورزشی فولادمبارکه سپاهان

دی ان ان