X

News View

printتاریخ ایجاد:11/19/2020 10:30:07 PM
تعداد بازدید:204

حاشیه‌های دیدار تیم‌های سپاهان اصفهان و آلومینیوم اراک


دیدار تیم‌های سپاهان اصفهان و آلومینیوم اراک در هفته دوم لیگ برتر فوتبال کشور با حاشیه‌هایی همراه بود.


به گزارش روابط عمومی باشگاه فولادمبارکه سپاهان به نقل از ایرنا، طلایی‌پوشان سپاهان مسافت محل اقامت خود در هتلی در اصفهان تا ورزشگاه نقش جهان را با اسکورت تیم حفاظتی و بَنزهای تشریفات مشکی و همراهی برخی هواداران خود طی کردند.

این دیدار نیز مانند سایر دیدارهای لیگ برتر بدلیل تشدید بیماری کرونا بدون حضور تماشاگران و خبرنگاران با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

قبل از آغاز دیدار تیم‌های سپاهان و الومینیوم اراک، محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه سپاهان به همراه حمیدرضا دادخواه دبیر هیات فوتبال اصفهان با اهدای یادمان‌های سپاهان، از رسول خطیبی سرمربی و محمدایرانپوریان بازیکن تیم آلومینیوم اراک تقدیر کردند.

قبل از آغاز مسابقه، بدلیل درگذشت محمود یاوری، پیشکسوت فوتبال ایران یک دقیقه سکوت در ورزشگاه برقرار شد.

به یاد مرحوم محمود یاوری در دقیقه ۹ این دیدار از بلندگوهای ورزشگاه شعاری با عنوان "محمودخان یاوری، روحت شاد روحت شاد" پخش شد.

برای رونمایی موزه باشگاه سپاهان، جام‌های کسب شده این تیم در لیگ برتر و جام حذفی در محل ورودی زمین ‌چمن قرار داده شده بود.

از نکات جالب ورزشگاه نقش جهان این بود که صندلی‌های روبه‌روی جایگاه هواداران سپاهان با پرچم‌های سه رنگ این تیم مُزین شده بود تا فضای ورزشگاه زردرنگ شود.

محمد ایرانپوریان بازیکن فصل گذشته سپاهان، کاپیتان امروز تیم آلومینیوم ارک بود.

کادر فنی سپاهان قبل از آغاز مسابقه به سمت نیمکت آلومینیوم اراک رفتند و به رسول خطیبی و بازیکنانش خوش‌آمد گفتند.

در این دیدار، رسول خطیبی سرمربی آلومینیوم اراک در چند مورد بشدت به داور و کمک داور اعتراض کرد.

دیدار تیم‌های سپاهان اصفهان و آلومینیوم اراک از هفته دوم لیگ برتر فوتبال کشور عصر روز پنجشنبه در ورزشگاه بدون تماشاگرِ نقش جهان اصفهان برگزار و در پایان، تیم میزبان موفق شد در یک بازی برتر، میهمان اراکی خود را با یک گل بدرقه کند.

دی ان ان